ספרייא - Seperia

הרצליהשרוןמרכזחדר דיוניםחדרים פרטייםכיתת לימודכיתת מחשביםמקום לסדנה
כתובת: 
גלגלי הפלדה 6, קומה ראשונה, הרצליה
טלפון: 
איש קשר: 
גל
מספר אנשים: 
מ-1 עד 25
מפה: 
תאור כללי: 

חברת  ספרייא- Seperia מציעה לכל המעוניינים כיתות להשכרה, באווירה נעימה ואיכותית.

 

מיקום:

חברת ספרייא- Seperia ממוקמת במתחם אזור התעשיה בהרצליה פיתוח, בסמוך לצומת הסירה. נגישות מצוינת מתחבורה ציבורית, כמו כן ישנן הסעות חינמיות מתחנת הרכבת בהרצליה. יש חנייה בקרבת המקום.

 

הכיתות:
כיתת המחשבים "פונשל"  מצויידת בציוד חדיש ומתקדם. בכיתה 20 עמדות מחשב ועמדה נוספת למרצה, המאפשרת לימוד נושאים שונים באמצעות התנסות פעילה במחשב. כמו כן, הכיתה מצוידת במקרן, לוח מחיק גדול ומסך נגלל. הכיתה מאפשרת מגוון רחב של סדנאות והשתלמויות בנושאים שונים.
כיתת "פורטו סנטו" המכונה גם כאזור ה-Thinking Space שלנו היא חדר פגישות/ישיבות ייחודי. בכיתה תוכלו למצוא ספות המתאימות לכ -15 מקומות ישיבה ועוד ארבעה מקומות ישיבה סביב שולחן עגול. הכיתה תוכננה למפגשים בעלי אופי שונה אשר לא דורשים ישיבה סביב שולחן ובכך מספקים השראה, נוחות מירבית ואווירה ביתית.
הישיבה נוחה ולא פורמאלית, הריהוט חדש לחלוטין. הכיתה מתאימה להעברת סדנאות, ימי עיון וישיבות באווירה אחרת מהרגיל.


מראה:
הכיתות מרווחות, בעלות מראה אסתטי ונקי. הכיתות מקנות הרגשה נוחה ונעימה לשוהים בהן, ומאפשרות ללומדים בהן להפיק את המקסימום מן ההשתלמות, הקורס או יום העיון.


כיבוד:
במהלך האירוח בכיתות של חברת ספרייא- Seperia תוכלו להנות מפינת אירוח מרשימה הכוללת: מכונת אספרסו בשימוש חופשי: קפה, תה ועוגיות. כך שתוכלו להתרענן בעת המנוחה ולחזור לכיתות רעננים. 


זמינות:  
הכיתות להשכרה בחברת ספרייא- Seperia זמינות במהלך כל שעות היום והערב בכל ימי השבוע . פרט לימי שבת.
ניתן להשכיר את הכיתות לאירוע חד פעמי למשך מספר שעות, אירוע או סדנה ליום שלם ואף לתקופות ממושכות המתאימות לקורסים במגוון נושאים.