אנג'י / NG בר מסעדה בע"מ

תל-אביב יפומרכזאירועים בבראירועים במסעדותחדר דיוניםחדרים פרטייםמקום לסדנה
כתובת: 
אחד העם 6 נווה צדק תל אביב
טלפון: 
איש קשר: 
מעיין
מספר אנשים: 
מ-2 עד 100
תאור כללי: 

המטבח ב - NG הוא מטבח קונספט שמתמחה בבשר.

NG נחשבת בעיני עיתוני ומבקרי אוכל כאחת ממסעדות הבשר הטובות בארץ ונבחרה כמסעדת הבשר הטובה ביותר שלוש שנים ברציפות 2007  ,2008 ו –  2009בקטגוריית "מסעדת הבשר הטובה ביותר" בתחרות פרסי האוכל של מגזין טיים אאוט תל אביב : “Eating & Drinking Awards”

NG היא מסעדה קטנה, קסומה ומאוד רומנטית, אשר ממוקמת בלב נווה צדק, השכונה העתיקה והציורית של תל אביב.
תפריט היין מפתיע ובירה טרייה ממבשלות בוטיק חיפאית ותל אביבית נמזגת מהברז.
תפריט האוכל לאירועים מגוון ואפשר להזמין כל בשר שניתן להשיג בארץ ! פורטרהאוס NG, סינטה עגלה, דאבל טי-בון טלה , נתח קצבים, אסקרגו מקומי, ברווזים, אווזים, גדיים וכל שעולה על דמיונכם!
 
אירועים במסעדת NG (עד  100 סועדים) :
ב NG ניתן לערוך כמעט כל סוג אירוע צהריים, כאשר בעצם כל המסעדה היפיפייה, מהנחשבות בת"א פנויה לחלוטין רק ללקוח – יש לו מסעדה מסעדה חלומית לרשותו לצהריים :
 
  • ארוחות מפנקות למנהלים, הדרכות מכל סוג שהוא (גם הדרכות אוכל ושתייה וגם בכלל), אירועי גיבוש, הופעות קטנות וכו'
  • תפריט אירועים עסקיים ב NG, המסעדה סגורה בצהריים וניתן לערוך אירועי חברה ייחודיים כאשר כל המסעדה לרשותכם (בליווי מצגות, הרצאות וכל מה שנדרש...)
  • באירוע ברברים ב NG "מלכלכים את הידיים" : אין סכו"ם ואין צלחות, כולם יושבים סביב שולחן אבירים גדול וטורפים נתחי בשר ענקיים בידיים :לפתיחה מוגשים לשולחן כיכרות לחם ריחניים, חסות ענקיות וזנבות שור ביין וערמונים, ואז מתחיל הדבר האמיתי : ברווזים צלויים שלמים, חזירון במייפל ותפוחים, שוקי טלה ענקיות ונתח מדמם של פילה פרא על עצם. הסעודה מלווה בקנקני יין ובירה ללא הגבלה...
 
NG בר & בשר בנווה-צדק, תל-אביב