סטודיו ארז שטרן

תל-אביב יפומרכזאולם כנסיםאירועים בבראירועים במסעדותחדר דיוניםחדרים פרטייםלופטים ווילותמקום לסדנהמתחם אירועים
כתובת: 
דרך בן- צבי 84, ת"א
טלפון: 
איש קשר: 
ארז שטרן
מספר אנשים: 
מ-6 עד 100
תאור כללי: 

סטודיו שף-ארז שטרן -

סטודיו שף ארז שטרן - מציע שילוב ייחודי בין חלל לופט מעוצב, דיסקרטי ומזמין לבין יכולות ומיומנות קולינארית של שף פרטי.

הסטודיו מתאים לאירועים ייחודיים באווירה אינטימית וחמה.
יתרונות אלו יחד עם המיקום הנוח בצמוד לדרכי גישה מרכזיות ושפע החניה, הופכים אותו למיקום האידיאלי למגוון רחב של אירועים בהתאמה אישית, הן למגזר הפרטי והן למגזר העסקי.

מאז הקמתו בשנת 2004,סטודיו שף-ארז שטרן מציע ללקוחותיו תשובה מתאימה לחוויה קולינרית אוטנטית עם מטבח פתוח הממוקם בלופט מדהים ביופיו בדרום העיר תל אביב.
השף ארז שטרן הוא בוגר ביה"ס ע"ש פול בוקוז (בליון שבצרפת) אשר הכשיר אותו להיות השף הפרטי הראשון בישראל המארח בלופט רחב ידיים ומעוצב בדרום העיר תל אביב, ומציע מטבח ים תיכוני עם השפעות בינלאומיות.
סטודיו שף-ארז שטרן הוא מקום אולטימטיבי לאותם אלה שמחפשים להתנסות בשירות ואירוח ייחודים במינם ובלתי נשכחים.
הסטודיו מציע תפריטים הנבנים ע"פ צורך ומידה ובשיתוף הלקוחות. זהו תפריט המשתנה מאירוע לאירוע ומלווה במבחר לחמים וממרחים, שתייה קלה וחמה בסוף הארוחה, כמו גם יין הבית.
סטודיו שף-ארז שטרן הוא המקום לארועים בהתאמה אישית עם אוריינטציה למגזר העסקי, לחברות, לעסקים ולארגונים שונים כגון: השקת מוצרים, מסיבות עתונאים, ישיבות הנהלה, כנסים וימי עיון.
הסטודיו מתאים גם למגזר הפרטי עם אירועים כגון: ימי הולדת, ימי נישואים, הצעות נישואין, בת מצווה ובר מצווה, בריתות, חתונות קטנות וצנועות מוזמנים (עד 100 איש).
 
שף-ארז שטרן מציע חוויה ייחודית בדיסקרטיות, באינטימיות ופרטיות, בשילוב חגיגת גורמה קולינארית.
הסטודיו מתאים גם כלוקיישן לסדנאות בישול ואפייה בנושאים שונים לקבוצות, החל משמונה ועד 20 מוזמנים. העשייה וההתנסות בהכנות משתלבות עם ארוחות גורמה על פי תפריט המותאם לכל לקוח וקבוצה.
זוהי הזדמנות לחוויה לכל החושים-שלא שוכחים.
 
אפשרויות בחירה רבות בתפריט המשלב מטבח צרפתי עם השפעות ים תיכוניות והשראה בינלאומית. תשובה מתאימה ניתנת גם לצמחונים או לבעלי כל רגישות אחרת.
יתרונות אלו יחד עם המיקום הנוח בצמוד לדרכי גישה מרכזיות ושפע החניה, הופכים את הסטודיו למיקום האידיאלי למגוון רחב של אירועים.
 
האירועים מתקיימים בלופט רחב ידיים ומודרני, עם מרפסת פנורמית גדולה בה הנוף הפתוח מעניק תחושה שרק השמים הם הגבול...