מסעדת סיגליות- כשרה למהדרין

רמת-גןמרכזאירועים במסעדותחדרים פרטיים
כתובת: 
שוהם 5 במתחם הבורסה של רמת גן
איש קשר: 
דויד/ יעל שחם
מספר אנשים: 
מ-10 עד 100
תאור כללי: 

אז מה הסוד באמת שהמקום כל-כך נחשק ע"י הקליקה והברנדז'ה לכינוסים ואירועים?

אוירה. אוירה. אוירה. מה שהכי חשוב לך בכל אירוע, שהאוירה תהיה כה מושלמת, עד שכל המשתתפים ייצאו בהרגשה משכרת. זה קורה בסיגליות – ובגדול.

אנחנו מארחים קבוע החל מאירועים פרטיים, בר-מצוות, בריתות, ימי הולדת, ועד מסיבות עיתונאים, השקות מותגים ידועים, וגם אסיפות חשאיות של מו"מ פוליטיים.
 
הנגיסה האמיתית היא כשהמרקם טבעי ומוכר! בטח ידוע לך זה מכבר. סודות המטבח האמיתיים ברוב המסעדות לא ממש עוסקים במתכונים סודיים ובתיבולים נדירים. המסתורין במטבחים נסובים בנוגע למקפיא וסביבותיו, ואבוי למי שיגלה שהאוכל הוא מתמול שלשום.
אז זהו. שלא. יעל מנהלת המסעדה, שלה נסיון רב בשנים בניהול מסעדות וקולינריה, החליטה מיום פתיחתה שלא עוד. המוצרים במסעדת סילגיות ייבחרו בקפידה מוצר מוצר - סוג א', ויוגשו טריים לחלוטין, יום יום, שעה שעה. רק בתיאבון.
 
אומרים שהישראלים מודדים מסעדה לפי תחושת השובע שבסיום הארוחה. בסיגליות מדובר בארוחות גורמה יוקרתיות, בניצוחה של השפית האיטלקית המפורסמת תמר סגרי, שמכניסה לכל מנה וארוחה את ידי הזהב שלה. זה מוצא את עצמו גם בעושר הקולינרי, וגם בתפריט המורחב והמסוגנן כל-כך של תמי. אממ מממ.
 
מלצר! מה קורה עם ההזמנה שלי? איזו הרגשה זו, אה? ... בא נכיר מקום אחר... בסיגליות המלצרים אינם עובר-ושב של כספומט. חן, יעקב, וכל החברים, אוהבים את המקום, מרגישים בו כמו בביתם, וכך מפנקים אותך כאילו באת להתארח אצלם. זו רק אחת הסיבות שכל מי שבא אלינו חוזר שוב ושוב – כי להתרועע עם הצוות המוכר והנחמד זו גם חלק מהחוויה. בילוי נעים.

 

מסעדת סיגליות מספקת שרותי קיטרינג של אוכל בכשרות מהדרין מין המהדרין לחברות, לישיבות מנהלים, לערבי חברה לאולמות ועוד...