טרנקווילה

תל-אביב יפומרכזאירועים בבראירועים במסעדותחדרים פרטייםמתחם אירועים
כתובת: 
מקווה ישראל 1, תל אביב
טלפון: 
איש קשר: 
אורן
מספר אנשים: 
מ-5 עד 200
תאור כללי: 
בשנת 2010 נפתחה מסעדת הטרנקווילה הממוקמת בחלקה הדרומי והסואן של תל אביב ועד מהרה הפכה לאי של נינוחות בעיר חסרת המנוחה.
הטרנקווילה היא בר-מסעדה איטלקי, המעוצב בסגנון ניו יורקי, אשר מצליח להעניק ללקוחותיו חוויה קולינרית המשתפת את כל החושים.
 
צפייה בצוות המיומן והמחויך שעובד במטבח הפתוח, שמיעת חבטות הסירים, ריח ניחוח הבזיליקום הטרי שנישא באוויר, מגע הפוקצ'ה החמה והרכה והטעם האיטלקי המשובח שמתלווה לכל מנה שתזמינו, יוצרים את החוויה המיוחדת.
ההצלחה טמונה באווירה המיוחדת של המקום, ביחס החם והאישי הניתן לכל לקוח ובחומרים הטריים והאיכותיים שנמצאים בבסיס כל מנה. בצק הפיצה שנעשה במקום מקמח דורום איטלקי, פסטות, עגבניות וקפה שמיובאים היישר מאיטליה, גבינות איכותיות ודגים טריים בכל יום הם רק חלק מהתפריט העשיר שמציעה הטרנקווילה.
התפריט שמשדר פשטות איטלקית איכותית, הורכב במלאכת מחשבת מרובה על ידי השף אסף רוטשילד והיועצת הקולינרית, ג'סיקה הלפרין, כאשר שניהם שמו להם למטרה להכין אוכל איטלקי כשר, מדויק וטעים אך עם זאת בעל ערך קלורי תזונתי הולם.
 
הטרנקווילה מציעה ארוחות בוקר עשירות הכוללות פוקצ'ות שנאפות בתנור האבן שבמקום, עסקיות צהריים ברמה גבוהה ביותר, שגם אנשי עסקים מעונבים לא יוכלו לסרב לצרף לארוחה כוס יין ממבחר היינות המשובחים שמציע המקום. את ארוחות הערב אפשר לסעוד בשילוב עם קוקטיילים ייחודים, PERONI- בירה איטלקית מהחבית או קינוחים ומאפים הנעשים במקום, ביניהם גם גלידה איטלקית.
 
הטרנקווילה היא מסעדה המשלבת אוכל איטלקי טרי ומשובח עם שירות מוקפד ואישי ועצם השתלבותה בלב איזור שופע אומנים, מוזיקאים ומעצבים תואם לחזון של בעלי המקום, ליצור מסעדה שהאהבה והתשוקה לאומנות, עולים בקנה אחד עם התחום הקולינרי ויוצרים את החוויה שנקראת טרנקווילה!