מסעדת טריולה

מרכזאירועים בבראירועים במסעדותמתחם אירועים
כתובת: 
שחם 14, פתח תקווה
איש קשר: 
תמיר
מספר אנשים: 
מ-20 עד 100
תאור כללי: 

אם טרם הכרתם את טריולה נכונה לכם הפתעה. יש בה את היסודות שמרכיבים מסעדת-בר מעולה. טריולה פונה לקהל צעיר בנפשו, ואם אתם נמנים עם קבוצה זו, בהחלט יתכן שתתמגנטו... 
קודם כל האוכל. איטלקי, טרי, כובש, של השף המוכשר תמיר חכים, שילובים נעימים, עיצוב מוקפד. בכל מנה מרגישים את הצד הרגשי של השף, טעים טעים וחף מיומרנות יתר, חניך מצטיין של הבסיס האיטלקי הפשוט, עם טוויסט עדין. 

העיצוב בטריולה מזמין ומיוחד, נעשה במו ידם של הבעלים, בגימור יצירתי מאוד, אבל רחוק ממפלצות האדריכלות המאיימות. הפלייליסט המוסיקלי מפתיע, נע נכון על ציר היום, ומשחק עם המוח בזיכרונות. ומעל הכל התבלין הסודי, שלושה בעלים צעירים ששולטים ביד רמה על האווירה והוייב התוסס שיש במקום. 
אם במהלך היום המסעדה עוד מנסה לשמור על איפוק צנוע, בסביבות עשר וחצי בלילה הסכר נפרץ לגמרי, המקום מתבשם, משתכר, ואיתו הסועדים שמצטרפים בשמחה לצהלה. בשעות אלו טריולה עוטה על עצמה לוק של בר, מגבירה את הביטים, מזרימה את האלכוהול, ומעיפה מעלה את האווירה הסקסית ואת הקהל. 

טריו הבעלים יודעים את מלאכתם ונהנים מכל רגע. כיף לבוא למסעדה שמנוהלת בתשוקה כזו גדולה. תמיר חכים השף מפגין דומיננטיות עם פסטות טריות מעשה ידו, פיצה איטלקית אמיתית, פירות ים, ועוד. השותפים הנוספים, חן חכים ותמיר פיירמן, מנהלים את קשרי הלקוחות בצורה כה כנה, כה שמחה, כה מעוררת השראה, שמרגישה לסועד כאילו הוא שותף במקום. 

הססגוניות של טריולה ממכרת, בייחוד אם הגעת בשעת ערב קלה לארוחה מעולה והתמזגת לתוך האווירה הצבעונית של הלילה. מגובים בבר גדול, חלל אינטימי, צוות דינאמי ומקצועי, מוסיקה מהפנטת, צ'ייסרים מפנקים, ותפריט מהודק, משובח ביותר, ובמחירים הוגנים ונגישים, טריולה היא בדיוק מה שחיפשת. 

בקטנה:
שף מבטיח עם יד מדוייקת ומאופקת
אווירה תוססת 
אוכל איטלקי אמיתי
בר אלכוהול מקצועי 
מחירים נגישים