פאנץ ליין- בר מסעדה

תל-אביב יפומרכזאולם כנסיםאירועים בבראירועים במסעדותחדר דיוניםחדרים פרטייםמקום לסדנהמתחם אירועים
כתובת: 
הארבעה 6, תל אביב
איש קשר: 
רותי/ שלומי
מספר אנשים: 
מ-1 עד 220
תאור כללי: 

מתי בפעם האחרונה המלצרית שהגישה לשולחנך אנטרקוט עסיסי פצחה במופע סולו מרגש? תכיר את הפאנץ' ליין, מסעדת אירועים תל אביבית שהיא גם מועדון שמעורר את כל החושים. לצד חגיגה של ניחוחות וטעמים, חוש הקצב מקבל מקום של כבוד עם מופעי שירה וריקודים שמבצעים המלצרים המזמרים.

במרכז המסעדה ניצבת לה במה, שעליה מפזזים המלצרים המזמרים במגוון שפות וסגנונות. החלל המרווח של המסעדה מיועד גם לאירועים של עד 200 מוזמנים (או 350 כאשר מדובר באירוע כמו קוקטייל המתקיים בעמידה). במידה ותרצו נשמח להגיע עד אליכם ולערוך אירוע שכולו בשבילכם.

 

אירועים עסקיים
אירועים עסקיים שוברי שגרה עושים בפאנץ' ליין - הפתרון המושלם לאירוע חברה חווייתיים ובלתי נשכחים! באירוע העסקי שלכם תוכלו לשלב תחרויות מלהיבות בסגנון "כוכב נולד", חידונים משעשעים וכמובן שירה מעוררת חושים. לצורך השקת מוצר, כנס, ערב חברה או כל אירוע עסקי – בפאנץ' ליין תקבלו את כל התנאים לעריכת אירוע עסקי מרענן.

 

אירועים פרטיים
אנחנו במועדון הפאנץ' ליין מאמינים שכל אירוע הוא סיבה למסיבה. לכן המלצרים שלנו יעשו הכול כדי לעשות לכם שמח! לצד הגשת תפריט אירועים מרגש, ב SHOW הפרטי שלכם המלצרים המזמרים ישירו, יפזזו ויעשו לכם חשק לשרוף את הרחבה. בפאנץ' ליין אפשר לחגוג אירועים פרטיים מכל סוג ל 200 מוזמנים: חתונה, בר מצווה, בת מצווה, ימי הולדת, מסיבות אירוסין ובעצם כל מאורע מיוחד.

 

בקרו אותנו בפייסבוק